Konkurs Prymasowski

Kamilla Wójcik

Pn - Pt

Rady Rodziców

Rodziców uczniów klas trzech, którzy chcieliby żeby ich dziecko korzystało z szafek skrytkowych w roku szkolnym 2023/2024, prosimy o wypełnienie i przesłanie zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2023 r.

Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres Rady Rodziców: sp50.radarodzicow@gmail.com lub przekazać wersję papierową przedstawicielowi Rady Rodziców w swojej klasie.

ZGŁOSZENIE do pobrania w wersji edytowalnej (docx)

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Dnia 8 maja 2023 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru, flagi państwowej oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Montaż słowno–muzyczny o patriotycznej wymowie przedstawili uczniowie klas naszej szkoły.

Niewątpliwą atrakcją okazała się "obecność" Króla Polski - Stanisława Augusta Poniatowskiego - który odczytał preambułę. W jego postać wcielił się Pan Adam Aleksandrowicz.

Uroczystość przygotowali nauczyciele Zespołu Języków Obcych. Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa Gocłowskiego - opiekuna pocztu sztandarowego oraz Pani Beaty Tokarczyk - opiekunki chóru szkolnego, Nauczycieli Świetlicy oraz dzieci za przygotowanie kotylionów, Pani Anety Stanuch za przygotowanie dekoracji.

Bieg Solidarności

30 BIEG SOLIDARNOŚCI

W tym roku zapraszamy Was do jubileuszowego, 30. Biegu Solidarności „Lubelskie Lipiec 1980”.

Link do zapisów na bieg.

Konkurs Prymasowski

Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki

XXIII edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem
pod hasłem:
„POKÓJ W SERCU – POKÓJ NA ŚWIECIE”

Na tegoroczną edycję wpłynęły łącznie 1 243 prace, w tym: 780 w kategorii plastycznej, 441 w kategorii literackiej (proza i wiersz) oraz 22 w kategorii słowno-muzycznej.

Prace zostały nadesłane z szesnastu województw. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Współorganizatorzy: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Lublinie, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”.

Komisja konkursowa, której obrady trwały w dniach 10-30 kwietnia 2023 r., przyznała łącznie 65 nagród oraz 58 wyróżnień w trzech kategoriach.

Gala podsumowująca Konkurs z wręczeniem nagród odbędzie się 26 maja 2023 r. o godz. 12.00 w SP 50 w Lublinie. Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami umieszczonymi w protokole konkursowym.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za udział w Konkursie.

Protokół konkursowy w wersji pdf

Koordynatorzy:
p. Marta Martyniuk – wicedyrektor
p. Elżbieta Korzeniowska
p. Anna Trzos-Mularczyk
p. Urszula Zaręba

Cena jednego obiadu - 5,00 zł
MAJ 2023 r.
Opłata miesięczna ( 17 dni ) – 85,00 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualny numer konta ucznia, który jest do pobrania u intendenta lub w księgowości, do 10-go dnia każdego miesiąca z góry za dany miesiąc.
Numer konta dostępny jest również w witrynie rodzica na dzienniku elektronicznym.

Informuję, że w razie braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki
(tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu )
w godzinach 7:30 – 8:30,

w przeciwnym wypadku opłata za posiłek będzie naliczona.

Zgłoszone odpisy w danym miesiącu stanowią pomniejszenie kwoty za następny miesiąc.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak

Aktualny jadłospis znajduje się w zakładce OBIADY

DLA ÓSMOKLASISTÓW