Konkurs Prymasowski

Cena jednego obiadu - 5,00 zł
STYCZEŃ 2023 r.
Opłata miesięczna ( 11 dni ) – 55,00 zł

Opłaty za obiady należy dokonywać przelewem na indywidualny numer konta ucznia, który jest do pobrania u intendenta lub w księgowości, do 10-go dnia każdego miesiąca z góry za dany miesiąc.

Informuję, że w razie braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

W razie nieobecności dziecka można dokonać odpisu obiadu zgłaszając osobiście lub telefonicznie do stołówki
(tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu )
w godzinach 7:30 – 8:30,

w przeciwnym wypadku opłata za posiłek będzie naliczona.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak

Aktualny jadłospis znajduje się w zakładce OBIADY

ŻYCZENIA

„Ja przyszedłem na świat jako
światło, aby każdy, kto we mnie
wierzy, nie pozostawał w ciemności”

(J 12, 46)

Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
składam najserdeczniejsze życzenia.
Niech Dobra Nowina zamieszka
na zawsze w naszych sercach,
a Słowo Boże niech rozprasza smutki,
oddala strach i napełnia nas
ufnością, radością i odwagą
w Nowym Roku 2023.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 50
Ryszard Pawka

Wraz z życzeniami świątecznymi Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 50 bardzo dziękuje Radzie Rodziców za zaplanowanie uroczystych zabaw karnawałowych dla uczniów naszej szkoły.

Bale odbędą się w następujących terminach:

3 stycznia 2023 r. klasy II i III
5 stycznia 2023 r. klasy I
9 stycznia 2023 r. klasy IV i V
10 stycznia 2023 r. klasy VI i VII
12 stycznia 2023 r. klasy VIII

Komunikat nr 19/2022
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie

z dn. 19 grudnia 2022r.

w sprawie organizacji spotkania opłatkowego w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie

Szanowni Państwo! Rokrocznie organizowane jest w naszej szkole Spotkanie Opłatkowe. W bieżącym roku w dniu 22 grudnia tradycyjnie planujemy zorganizowanie tego spotkania. Odbędzie się one dla wszystkich pracowników szkoły w pokoju nauczycielskim o godz. 1150.

Z uwagi na organizacyjnie zmienioną formę spotkania opłatkowego proszę o koleżeńskie zmiany w czasie pełnienia dyżurów w taki sposób, by jak największa ilość osób mogła wziąć w nim udział.

Pragnę podkreślić, że zaproszenie to dotyczy wszystkich pracowników szkoły.

mgr Ryszard Pawka

Dokument do pobrania w wersji pdf

Konsultacje z rodzicami

Zebrania i konsultacje
12 grudnia 2022 r.
z rodzicami uczniów klas I - III
(PRZYDZIAŁ SAL)

13 grudnia 2022 r.
z rodzicami uczniów klas IV - VIII
(PRZYDZIAŁ SAL)

11 LISTOPADA

Klasy I-III

Niepodległość to naprawdę trudne słowo, dużo przelanej krwi i wiele nadziei, które okazały się płonne. Mimo tego wszystkiego uczniowie klasy 3b i 3c pod kierunkiem swoich wychowawców: p. Ani Kowalik i p. Agnieszki Boneckiej, na akademii: Niepodległa, przedstawili ten trud w bardzo piękny, wymowny, wzruszający sposób. Nie było to łatwe, bo jak wytłumaczyć uczniom klas I-III, że kiedyś Polski nie było na mapie, bo zaborcy podzielili ją między siebie… - Jak podzielili? Porwali na kawałki? – często pytają młodsze dzieci.
O tym podzieleniu i połączeniu historycznie wyrecytowali, wyśpiewali, a nawet zatańczyli trzecioklasiści. Nie zabrakło też treściwej prezentacji multimedialnej o poruszanym na akademii zagadnieniu. Było tradycyjnie: Ułani, Pierwsza Brygada, Hymn Państwowy, ale i na wskroś nowocześnie: Co to jest niepodległość?, Jesteśmy Polką i Polakiem. Rzeczywiście, jak w refrenie tej ostatniej piosenki: uczniowie klasy 3b i 3c, dziewczyny fajne z Was i chłopaki! Na tyle świetnie przygotowaliście swój występ – montaż słowno-muzyczny: Niepodległa, że widzowie wcale nie chcieli wracać do sal lekcyjnych, a pozostać na drugiej turze. Wielkie brawa, gratulacje dla Was i Waszych Wychowawczyń. Dziękujemy za moc wzruszeń. Już każdy z nas zapamięta, co kryje data 11 listopada.

Klasy IV-VIII

W czwartek, 10 listopada, uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości. Uczniowie obejrzeli ciekawą akademię przygotowaną pod kierunkiem pana Bartosza Dudkowskiego, podczas której odśpiewany został Hymn Państwowy, a szkolny chór pod batutą pani Beaty Tokarczyk wykonał piękne pieśni patriotyczne: Pierwsza Brygada, Warszawianka 1831, Rozkwitały pąki białych róż.

Cena jednego obiadu - 5,00 zł
GRUDZIEŃ 2022 r.
Opłata miesięczna ( 16 dni ) – 80,00 zł

Informuję, że w razie braku wpłaty w terminie obiady mogą być blokowane.

(tel. 536-65-22 lub beata.pasternak@sp50.lublin.eu )
w godzinach 7:30 – 8:30,

w przeciwnym wypadku opłata za posiłek będzie naliczona.

INTENDENT STOŁÓWKI
Beata Pasternak