Jesteśmy niepokonani!!!
Dodane przez Rzymowska dnia Marzec 18 2024 15:34:09
W dniu 16.03.2024 r. dwudziestu sześciu uczniów naszej szkoły brało udział w turnieju eliminacyjnym Regionu Centrum do Kinder Joy of Moving w kategorii DWÓJEK i TRÓJEK w minisiatkówce chłopców, rywalizując z innymi szkołami, klubami z Lublina, Świdnika, Chełma i Opola Lubelskiego, spisali się rewelacyjnie.

W kategorii DWÓJEK, Ignacy Wankiewicz oraz Michał Tarasiuk rocznik 2013 z klas 4tych o profilu piłka siatkowa zwyciężyli w swojej kategorii , wygrywając wszystkie mecze, a pozostali siatkarze – czwartoklasiści zajęli kolejno 10, 12, 14, 16 i 19. miejsca na 22 startujące drużyny.

Kategoria TRÓJEK należała do piątoklasistów z naszej szkoły oraz z Akademii Siatkówki LKPS Lublin.

Pierwsze miejsce zajęli Jakub Bogusz, Tomasz Kubiński oraz Szymon Kujawa, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Na drugim miejscu uplasowali się siatkarze z Akademii Siatkówki LKPS Lublin, na trzecim Mateusz Zadubiec, Jan Mazurek i Jan Niezgoda, a na czwartym Oskar Krzyżak, Adrian Stawecki oraz Jakub Koguc.

Uczniowie Ksawery Buliński, Kacper Gajowiak, Szymon Kowalski i Jakub Rokicki zajęli szóste miejsce , na siódmym znaleźli się Jakub Siwkiewicz, Michał Waszczuk i Miłosz Wójcik.

To już kolejny udany turniej, do którego przygotował chłopców z klas profilowanych Trener Piotr Maj.

Treść rozszerzona
Kolejne turnieje oraz ten najważniejszy, dający awans do wielkiego Finału Kinder Joy of Moving w Katowickim Spodku, już w kwietniu. Chłopcy będą mocno pracować , starać się, aby tam się znaleźć i godnie reprezentować SP50 i LKPS Lublin.

Przypominamy, że w kolejnym roku szkolnym będą tworzone następne klasy profilowane, do których serdecznie zapraszamy.