Wojewódzki konkurs piosenki obcojęzycznej "Liebe & Love"

NiemieckiII miejsce w Wojewódzkim konkursie piosenki obcojęzycznej "Liebe & Love"

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w Wojewódzkim konkursie piosenki obcojęzycznej pod hasłem "Liebe & Love" w Lubelskim Centrum Edukacji Zawodowej. Patronat medialny nad konkursem objęło Radio Lublin oraz Dziennik Wschodni.

Zespół z Gimnazjum nr 24 w składzie: Adrianna Rodak (absolwentka 3b), Oliwia Zielińska (3 e), Radosław Machowski (3b) i Rafał Krawczyński (3b), zakwalifikował sie do ścisłego finału konkursu, a w eliminacjach finałowych zajął II miejsce w kategorii zespoły, wykonując piosenkę w języku niemieckim LaFee "Wer bin ich?" Igo miejsca organizatorzy nie przyznali.
Uczniowie przygotowywali sie do konkursu pod nadzorem nauczycielek języka niemieckiego pań Agnieszki Lenarczyk i Iwony Rzymowskiej - Hołysz.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu oraz filmu z występem naszych uczniów. Następna edycja konkursu już na wiosnę.