SUKCES SZTAFETY DZIEWCZĄT !!!

SportDnia 02 października 2012r. w wąwozie na Kalinowszczyźnie odbyły Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt w ramach Gimanzjady Miasta Lublin 2012/2013. Do rywalizacji stawiło się 17 szkół gimnazjalnych z całego Lublina. Jak co roku wyznaczona trasa przez organizatorów MSZS, nie jednej zawodniczce sprawiła wiele trudności. Jednak nasze Kochane dziewczyny nie dały za wygraną i wywalczyły dla naszego gimnazjum , rewelacyjne I miejsce .
Teraz przed dziewczętami kolejne wyzwanie i dalszy etap walki w zawodach wojewódzkich w Adamowie. Życzymy powodzenia i GRATULUJEMY PIERWSZEGO MIEJSCA W LUBLINIE !!!!!

SKŁAD REPREZENTACJI G24;
1. NATALIA TUSTANOWSKA
2. ALEKSANDRA BYŚ
3. KATARZYNA KUNA
4. JOANNA KRZYSIAK
5. ALEKSANDRA DRAGAN
6. DAGMARA RODAK
7. ALEKSANDRA SACZUK
8. WERONIKA SAWICKA
9. WERONIKA BIRSKA
10. MAGDALENA ZYCH
11. KINGA SZALAST - ZAWODNICZA REZERWOWA
12. ADRIANNA WOJCIK - ZAWODNICZA REZERWOWA

Po wręczeniu zawodniczkom medali, pucharu, dyplomu i zrobieniu kilku fotek dziewczyny udały się na przystanek autobusowy.

Opiekunowie drużyny:
- mgr Dariusz Żoliński
- mgr Małgorzata Molas

Sztafeta chłopców wystartowała dwa dni później po dziewczętach , czyli 04 października. Do rywalizacji stawiło się 16 szkół gimnazjalnych z całego Lublina. Nasza reprezentacja zajęła VIII miejsce. Chłopcom również dziękujemy za udział w zawodach szkolnych i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun drużyny:
- mgr Wojciech Suwała