PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT !!!!

SportW dniach 5-12 grudzień 2013r. odbyły się eliminacje, w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2012/2013 w piłce siatkowej dziewcząt. Organizatorem rozgrywek w naszej szkole był p. Dariusz Żoliński.
Nasza reprezentacja liczyła 10 zawodniczek, w składzie:
1. ZUZANNA KŁOPOTEK
2. SYLWIA TARKA
3. KAROLINA HEMPEL
4. LILIYA SHAKHPAZYAN
5. ANASTAZJA CZAPKOWICZ
6. MAGDALENA ZYCH
7. PATRYCJA DUDEK
8. KAROLINA PRZYSUCHA
9. ALEKSANDRA ŻYWICKA
10. MARYLA MARTYNA
Dziewczyny rozegrały 4 mecze. Wygrały dwa z wynikiem 2:0 w setach z Gim. nr 7 i Gim. nr 11 oraz dwa przegrały z Gim. nr 21 i Gim. nr 8 . Niestety dwie wygrane nie dały nam awansu do wyjścia z grupy. Szanse były bardzo wyrównane, dziewczyny walczyły na boisku o każdą piłkę i dawały z siebie wszystko. Na duchu podtrzymywała ich cała sala dopingujących kibiców. Jednak dwie szkoły okazały się troszeczkę lepsze. Dziewczynom GRATULUJEMY uzyskanych wyników i życzymy troszeczkę więcej szczęścia w przyszłym roku.
Opiekun zespołu:
- p. Dariusz Żoliński