ZAWODY STRZELECKIE Z BRONI PNEUMATYCZNEJ !!!

SportDnia 22 stycznia b.r. odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej w Bursie Szkolnej Nr 5 z okazji obchodów 150 Rocznicy Powstania Styczniowego. W zawodach wzięło udział 20 drużyn ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny : dziewcząt i chłopców, które uplasowały się na szóstej i siódmej pozycji. Podczas zawodów miał miejsce Apel ze szczególną oprawą historyczno-patriotyczną (prezentacja multimedialna, patriotyczne przemówienie pana Stanisława Dąbrowskiego - prezesa ZW LOK skierowane do młodzieży, zapalenie znicza, minuta ciszy dla uczczenia poległych, także młodych ludzi w powstaniu). Ceremonię Apelu uświetnili uczniowie z XIV LO (klasy wojskowej). Organizatorem zawodów strzeleckich byli : Bursa Szkolna Nr 5 w Lublinie, Zarząd Wojewódzki LOK w Lublinie, Zarząd Rejonowy LOK w Lublinie. Kierownikiem zawodów był pan Wiesław Bodo .Natomiast sędziami głównymi pan A. Abramowicz ,pan D. Winiarczyk i J. Kubiak. Pani Teresa Karkoszka - dyrektor Bursy Szkolnej Nr 5 zaprasza na strzelnicę pneumatyczną na następne zawody strzeleckie tym razem z okazji "Dnia Wiosny".
Wszystkim zawodnikom serdecznie GRATULUJEMY !!!

Skład drużyny dziewcząt :
1. PATRYCJA DUDEK - najlepsza zawodniczka G24
2. ADRIANNA SZCZECH