Laureat konkurs języka niemieckiego "Deutschfreund"

Niemiecki
Konkurs języka niemieckiego "Deutschfreund" rozstrzygnięty!

Mamy wyniki ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego "Deutschdreund" zorganizowanego przez firmę edukacyjno - wydawniczą Łowcy Talentów Jersz, uhonorowaną przez Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji i Ministerstwo Edukacji Narodowej tytułem "Miejsce Odkrywania Talentów", przyznawanym instytucjom wspierającym uzdolnione dzieci i młodzież.

W konkursie wzięło udział 31 uczniów naszego gimnazjum z klas I - III. Oto najlepsze wyniki:

- tytuł laureata konkursu uzyskała uczennica klasy 2 e Kinga Wołącewicz zdobywając I miejsce w województwie i kraju. - opiekun p. Iwona Rzymowska - Hołysz,

-dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w kraju w konkursie uzyskał uczeń klasy 1 a Adam Schube (88,33% poprawnych odpowiedzi). - opiekun p. Agnieszka Lenarczyk,

- III miejsce w województwie uzyskali uczniowie Piotr Malinowski kl. 3 b i Jakub Maklakiewicz kl. 3 c. - opiekun p. Halna Nowicka, p. Iwona Rzymowska - Hołysz.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników uczniom i ich nauczycielom. Dziękujemy Radzie Rodziców Gimnazjum nr 24 za zasponsorowanie opłaty za konkurs.

Zapraszamy na stronę Łowcy Talentów Jersz, gdzie został zamieszczony ranking szkół, które uzyskały największą ilość laureatów w ww konkursie oraz laureatów.

Iwona Rzymowska - Hołysz