Sukces Elżbiety Gabryel w Konkursie Piosenki Niemieckiej

NiemieckiDnia 4 . czerwca 2013 r. odbyła się V edycja Wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Niemieckiej "GymLied 2013".
Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka niemieckiego oraz Szkolny Klub Europejski "AE" Gimnazjum nr 15 w Lublinie we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie i został objęty patronatem Honorowego Konsula Republiki Federalnej Niemiec w Lublinie pr. zw. dr hab. Andrzeja Kidyby.

Elżbieta Gabryel z klasy 3 b wystąpiła w konkursie z piosenką LaFee "Wer bin ich?" i zajęła w finale jako jedyna reprezentantka miasta Lublin III miejsce w województwie lubelskim.

Uczennica otrzymała nagrodę rzeczową, pamiątkowy dyplom oraz puchar. Ponadto została zaproszona przez organizatorów do nagrania płyty i udziału w koncercie w auli Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Gratulujemy Eli i jesteśmy dumni z Jej sukcesu.

Sprawozdanie z przebiegu konkursu.