SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 2013/2014 r.

SportDnia 03 października 2013r. w wąwozie na Kalinowszczyźnie odbyły Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt w ramach Gimanzjady Miasta Lublin 2013/2014. Do rywalizacji stawiło się 15 szkół gimnazjalnych z całego Lublina. Wyznaczona trasa przez organizatorów, nie jednej zawodniczce sprawiła wiele trudności. Jednak nasze Kochane dziewczyny nie dały za wygraną i wywalczyły dla naszego gimnazjum II miejsce .
Teraz przed dziewczętami kolejne wyzwanie i dalszy etap walki w zawodach wojewódzkich w Tomaszowie Lubelskim. Życzymy powodzenia i GRATULUJEMY DRUGIEGO MIEJSCA W LUBLINIE !!!!!

SKŁAD REPREZENTACJI G24;

1. MAGDALENA ZYCH
2. WERONIKA SAWICKA
3.GABRYSIA BEDNARSKA
4. MAGDALENA KOZAK
5. ALEKSANDRA DRAGAN
6. AGATA CZERNAŚ
7. KLAUDIA GRUSZKOWSKA
8. PATRYCJA GRUSZKOWSKA
9. WIKTORIA WATRÓBKA
10. WIKTORIA WÓJTOWICZ

Opiekunowie drużyny:
- mgr MAŁGORZATA MOLAS
- mgr MAŁGORZATA MINCZENKO

Sztafeta chłopców wystartowała dzień później po dziewczętach , czyli 04 października. Do rywalizacji stawiło się 15 szkół gimnazjalnych z całego Lublina. Nasza reprezentacja zajęła VIII miejsce. Chłopcom również dziękujemy za udział w zawodach szkolnych i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun drużyny:
- mgr WOJCIECH SUWAŁA