INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2013/2014

Sport
Dnia 23 października 2013 r. odbyły się zwody w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt w ramach Gimnazjady Miasta Lublin 2013/2014. Do rywalizacji zgłosiło się 12 lubelskich szkół, w tym 24 zawodniczki. Nasze Gimnazjum nr 24 reprezentowały:

1. MAŁGORZATA WARDA
2. JULIA ZALESZCZYK

Dziewczyny dzielnie walczyły do samego końca. Małgosia zajęła II miejsce, natomiast Julka uplasowała się między 17-24 miejscem. W klasyfikacji ogólnej lubelskich gimnazjów dziewczęta wywalczyły VI miejsce.
Zawodniczki zasługują na WIELKIE GRATULACJE gdyż jest to najlepszy wynik uzyskany dla naszej szkoły w indywidualnym tenisie stołowym.
Małgosia Warda dzięki swojej skutecznej grze zakwalifikowała się za zawody wojewódzkie do Szczebrzeszyna. Życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Opiekun zawodniczek:
- mgr MAŁGORZATA MOLAS
- mgr MAŁGORZATA MINCZENKO

Chłopcy natomiast wystartowali dzień później, 24 października 2013r. Do rywalizacji zgłosiło się 13 lubelskich szkół, w tym 24 zawodników. Nasze Gimnazjum nr 24 reprezentowali:

1. MARCIN KOSIOR
2. BARTŁOMIEJ PATYRAK

Chłopcy po rozegranych meczach uplasowali się między 17-24 miejscem i w klasyfikacji ogólnej lubelskich gimnazjów wywalczyli dla naszej szkoły 11-13 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun zawodników:
- mgr SŁAWOMIR SMYL