REKRUTACJA DO GIMNAZJUM

Szanowni Rodzice!

Od 16 do 31 marca 2015r. (do godz. 15.00) możecie Państwo dokonać zgłoszenia Waszego dziecka do szkoły obwodowej za pośrednictwem strony lublin-gim.edu.com.pl

Do klasy pierwszej publicznego gimnazjum z określonym obwodem przyjmuje się z urzędu młodzież zamieszkałą w tym obwodzie na podstawie zgłoszenia.
Wniosek zgłoszeniowy można wypełnić:
- korzystając ze strony internetowej lublin-gim.edu.com.pl, przycisk "zgłoś kandydaturę",
- w formie papierowej, w sekretariacie gimnazjum obwodowego.
Podpisany przez rodziców wniosek zgłoszeniowy należy złożyć w sekretariacie gimnazjum obwodowego.

System informatyczny posiada dane dzieci zameldowanych na terenie Miasta Lublin.
Jeżeli numer PESEL Waszego dziecka nie jest ujęty w rejestrze systemu informatycznego, a jesteście Państwo zameldowani lub zamieszkujecie w obwodzie gimnazjum należy pobrać czysty wniosek, wydrukować go, wypełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły obwodowej. W tej sytuacji szkoła rozpatrzy wniosek i zweryfikuje zamieszkanie dziecka w obwodzie szkoły.

W dniach 4-29 maja br. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca (na wolne miejsca) dla dzieci zameldowanych (zamieszkałych) poza obwodem szkoły.

W wyniku rekrutacji elektronicznej przyjmowani są uczniowie do danego gimnazjum, a nie do poszczególnych klas.

Załączniki:

Zarządzenie nr 10 Kuratora Oświaty - o rekrutacji