Laureaci etapu okręgowego Konkursu Języka Niemieckiego KO

Niemiecki
Po raz kolejny mamy laureatów Konkursu Języka Niemieckiego Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Z wielką satysfakcją informujemy o sukcesie naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego zorganizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie Justyna Seebörger z klasy 3 a, Karolina Klempka z klasy 3 b oraz Jakub Stańczyk z klasy 1 b zostali laureatami tego konkursu, zapewniając sobie tym samym oceny celujące z języka niemieckiego na koniec roku. Ponadto uczennice klasy III jako laureatki konkursu korzystają z innych preferencji, jak zwolnienie z części językowej egzaminu gimnazjalnego, a przede wszystkim mają wolny wstęp do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Polsce.

Uczennica klasy 2 b Magdalena Bulenda została już po raz drugi finalistką etapu wojewódzkiego tego konkursu. Ciekawostką jest fakt, iż Justyna Seebörger zdobyła już trzeci tytuł laureata w tym prestiżowym konkursie.

Opiekę merytoryczną nad uczniami podczas przygotowania do konkursu sprawowały panie Iwona Rzymowska - Hołysz, Renata Parol - Paszko oraz Halina Nowicka.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!