Zawody lekkoatletyczne !!!

Sport
W dniu 08 października 2010r. drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 24 uczestniczyła w Gimnazjadzie Miasta Lublin 2010/2011 w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja szkoły liczyła 10 zawodniczek plus jedna zawodniczka rezerwowa. Wspólnymi siłami udało im się zdobyć wymarzone I miejsce !!!
Dziewczęta osiągnęły bardzo dobry wynik, wyprzedzając pozostałe drużyny o ponad pół minuty. Bardzo cenne i wartościowe jest to zwycięstwo dla naszego gimnazjum gdyż po raz pierwszy w historii naszej szkoły osiągneliśmy najwyższe miejsce na podium.
Teraz przed dziewczętami kolejne wyzwanie i dalszy etap walki w zawodach wojewódzkich. Życzymy powodzenia i GRATULUJEMY PIERWSZEGO MIEJSCA W LUBLINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opiekunowie:
- p. M.Molas