Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt 2016/17

SportDnia 27 września 2016r. w wąwozie na Kalinowszczyźnie odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt w ramach Gimanzjady 2016/2017 .Organizatorem zawodów po raz pierwszy był Urząd Miasta Lublin i Lubelski Związek Lekkiej Atletyki. Biegi przebiegły w dwóch kategoriach grupa młodsza i starsza w bardzo profesjonalny sposób, ponieważ każda zawodniczka pracowała na własny sukces i reprezentowanej przez siebie szkoły z chipem przywiązanym do buta, dzięki czemu po przekroczeniu mety był automatycznie sczytany czas każdej zawodniczki. Następnie z uzyskanych wyników można było ustalić miejsce danej szkoły. Gimnazjum nr 24 reprezentowało 12 zawodniczek, stanęły one do rywalizacji z 12 szkołami gimnazjalnymi z całego Lublina. Jak co roku wyznaczona trasa przez organizatorów, nie jednej zawodniczce sprawiła wiele trudności. Jednak nasze Kochane dziewczyny w klasyfikacji generalnej dzielnie wywalczyły bardzo dobre III miejsce w Lublinie.

Skład reprezentacji:

GRUPA MŁODSZA:
1. KATARZYNA CZOPEK -1F- najlepsza zawodniczka G24 - 12 miejsce z 63 zawodników
2. MAŁGORZATA DŻAMAN - 1B
3. KATARZYNA TYMIŃSKA - 1C
4. ALICJA KITASZEWSKA - 1C
5. IGA JAWORSKA -1E
6. MARTYNA MAŚLACH - 1B
GRUPA STARSZA:
1. NATALIA ZYCH -3B - najlepsza zawodniczka G24 - 2 miejsce z 65 zawodników
2. SYLWIA CELIŃSKA -3F
3. KAROLINA KOŁODZIEJCZYK -3B
4. NIKOLA KARDASZ- 3D
5. BARBARA OŚKO -2A
6. NATALIA OLESZCZYŃSKA -3F

Wielkie dzięki dziewczyny za godne reprezentowanie szkoły. Życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun drużyny: mgr Małgorzata Molas