DYSKOTEKA

Poniżej przedstawiamy regulamin zabawy szkolnej:

1. Dyskoteka szkolna jest integralną formą działalności wychowawczej szkoły, dlatego uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu szkoły oraz zasad bezpieczeństwa.

2. Dyskoteka szkolna przeznaczona jest wyłącznie dla młodzieży uczącej się w naszej szkole.

3. Organizacją dyskoteki zajmuje się Samorząd Uczniowski.

4. Wymagana się, aby przynajmniej 6 uprawnionych opiekunów, sprawowało opiekę podczas dyskoteki.

5. Do dyspozycji uczestników dyskoteki przeznaczony będzie tzw. łącznik Zespołu Szkół (jako sala taneczna) i szatnia klas starszych.

6. Przewodniczący wszystkich klas zobowiązani są dostarczyć listy uczniów idących na dyskotekę na dwa dni przed dyskoteką do Opiekuna Samorządu (bezpośrednio, lub za pośrednictwem przewodniczącej SU).

7. Zgody rodziców/prawnych opiekunów na udział dziecka w dyskotece powinny być dostarczone na dyskotece lub wcześniej opiekunowi SU (bezpośrednio, lub za pośrednictwem przewodniczącej SU).

8. Po dyskotece uczniowie odbierani są przez rodziców. Uczeń może wyjść sam z dyskoteki w wypadku pisemnej zgody rodziców na jego samodzielny powrót do domu.

9. Dyskoteka odbędzie się 28 listopada 2018 r. (środa) i potrwa od godz. 17:30 do 19:30. Uczniowie są wpuszczani do godz. 18:00. Jeżeli ktoś, z jakiegoś powodu, nie może przyjść przed godz. 18:00, powinien wcześniej skonsultować się z Samorządem Uczniowskim.

Załącznik do Regulaminu dyskoteki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia oraz klas gimnazjalnych:

Zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na udział dziecka w dyskotece.

Wyrażam zgodę, na udział mojej córki / mojego syna …………………………….………….,
w dyskotece, która odbędzie się w dniu 28 listopada (środa) w Szkole Podstawowej nr 50 w Lublinie.
Zapoznałem/am się z regulaminem dyskoteki .
Poniżej proszę zaznaczyć właściwą decyzję krzyżykiem po lewej stronie

Wyrażam zgodę na samodzielny powrót córki/syna z dyskoteki.

Zobowiązuję się do osobistego odbioru córki/syna z dyskoteki.

………………………………………………..
podpis rodzica/opiekuna