Prośba o wsparcie Funduszu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie

Wszystkich rodziców i sponsorów zachęcamy do wsparcia Funduszu Rady Rodziców naszej szkoły.
W tym roku szkolnym do Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie wpłynęły 63 podania o dofinansowanie (konkursów, zawodów, pokazów, balu gimnazjalnego, zabawy karnawałowej, itp. ) na łączną kwotę 30 tys. zł. Z tego zaakceptowano podania na kwotę ok. 23,5 tys. zł.
Zwracamy się z prośbą do tych rodziców, którzy nie uiścili jeszcze wpłat na Radę Rodziców, aby to uczynili.
Serdecznie dziękujemy Państwu za dotychczasowe wsparcie finansowe oraz pomoc przy organizacji różnych uroczystości szkolnych.

Nauczycielom dziękujemy za duże zaangażowanie w organizację ciekawych konkursów!!!

Szczegółowe informacje o pracy Rady Rodziców (protokoły z zebrań, zestawienie podań, informacja o akcji pozyskiwania 1% podatku) są dostępne na stronie szkoły .

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie wspiera finansowo:
  • konkursy szkolne i pozaszkolne (m.in. w ramach projektu Niepodległa, konkursy matematyczne, językowe, plastyczne, muzyczne, recytatorskie, ogólnopolski konkurs o patronie szkoły)

• zawody sportowe (m. in. Mikołajkowe Mistrzostwa w Pływaniu, Triathlon Kids), turniej szachowy.

• bal gimnazjalny, zabawy karnawałowy, bal klas VIII

• pokaz i warsztaty tańca irlandzkiego (pierwszy raz w tym roku)

• ciekawe spotkania i prezentacje (np. o Całunie Turyńskim)

• wydarzenia artystyczne (występ chóru szkolnego na przeglądzie wojewódzkim)

• zakończenie roku klas VIII i III gimnazjum (zakup pucharów i nagród dla absolwentów).

Wpłaty dokonujemy przelewem na konto Rady Rodziców SP 50
(wpłaty można też przekazać do przedstawiciela klasowego lub w sekretariacie)

ALIOR BANK 35 2490 0005 0000 4500 7733 2416

Wysokości dobrowolnych składek w roku szkolnym 2018/2019:

50 zł za jedno dziecko w szkole , 75 zł za dwoje dzieci w szkole, 85 zł za troje dzieci w szkole

Korzyści dla klasy:

35% wpłat wraca do klasy w postaci dofinansowania do wycieczki klasowej i nagród na koniec roku
100 zł bonusu dla klasy za 100% wpłat

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie