Rekrutacja do Gimnazjum nr 24 w Lublinie

na rok szkolny 2016/2017

Przyjęcia do naszego gimnazjum odbywają się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym.

Informujemy, że od dnia 04 maja 2016 r. od godz. 8.00 rodzice/opiekunowie prawni będą mogli zgłosić swoje dziecko do elektronicznej rekrutacji za pośrednictwem strony: naborg-kandydat.vulcan.net.pl/lublin

Aby zgłosić dziecko zamieszkałe w obwodzie Gimnazjum nr 24 w Lublinie, należy:
1/ w dniach 04 maja - 03 czerwca 2016r. wypełnić i zarejestrować w systemie wniosek zgłoszeniowy
2/ w dniach 04 maja - 03 czerwca 2016r. złożyć w sekretariacie szkoły wniosek zgłoszeniowy (do pobrania ze strony naborg-kandydat.vulcan.net.pl/lublin) oraz okazać dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów, w tym m.in.:
a/ akt urodzenia,
b/ dowód osobisty rodzica (lub inny dokument potwierdzający tożsamość).

Aby zgłosić dziecko zamieszkałe poza obwodem Gimnazjum nr 24 w Lublinie, należy:
1/ w dniach 04 maja - 03 czerwca 2016r. wypełnić i zarejestrować w systemie wniosek rekrutacyjny
2/ w dniach 04 maja - 03 czerwca 2016r. złożyć w sekretariacie szkoły wniosek rekrutacyjny (do pobrania ze strony naborg-kandydat.vulcan.net.pl/lublin) oraz okazać dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów, w tym m.in.:
a/ akt urodzenia dziecka
b/ dowód osobisty rodzica (lub inny dokument potwierdzający tożsamość).

Uprzejmie prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły - osobiście, drogą mailową lub telefoniczną - informacji o rezygnacji z nauki w naszej szkole uczniów, których:
a/ rodzice dokonali wyboru innej szkoły niż obwodowe Gimnazjum nr 24 w Lublinie lub
b/ rodzice zmienili miejsce zamieszkania, a tym samym zmienił się obwód szkolny dziecka albo
d/ rodzice/rodzic - wraz z dzieckiem - wyjechali za granicę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi terminami postępowania rekrutacyjnego znajdującymi się na naszej stronie internetowej.

Tutaj "regulamin rekrutacji do gimnazjum" (dokument pdf)

Tutaj "terminy rekrutacji do gimnazjum"
UWAGA! Patrz ZARZĄDZENIE NR 32/2016 LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 20 czerwca 2016 r. zmieniające Zarządzenie nr 9/2016

Tutaj "Zarządzenie Nr 9/2016 Lubelskiego Kuratora Oświaty" - o rekrutacji (dokument pdf)