Co ślubowali pierwszoklasiści?

NewsyNie tak dawno temu (23 października) i nie tak daleko stąd (w naszym gimnazjum) odbyła się uroczystość ślubowania pierwszoklasistów. Wielu z nich stawiło się w towarzystwie swoich rodziców czy starszego rodzeństwa. Świadkiem tej ważnej dla uczniów chwili była Dyrekcja Szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas także zacny gość, ksiądz proboszcz Antoni Socha z parafii św. Urszuli Ledóchowskiej.

Zdjęcia dostępne w galerii.
Propozycje opisów do zdjęć można przesyłać za pomocą zakładki kontakt.

Opinie pedagogiczne o uczniach

SekretariatW zakładce "linki" znajduje się adres strony Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 w Lublinie, do której rejonu należy nasza szkoła.
Rodzice mogą skorzystać z gotowych wniosków z działu "Druki do pobrania". Dotyczą one m.in. opinii psychologiczno-pedagogicznych (dysleksja, dysgrafia, indywidualny tok nauki) i orzeczeń o potrzebie nauczania indywidualnego.

Dzień Nauczyciela

NewsyKażdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta. Wszyscy nasi kochani Nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń Wam składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.

Konsultacje

SekretariatW dziale "Artykuły dla rodziców" można znaleźć rozkład cotygodniowych konsultacji nauczycieli gimnazjum.

Do artykułu można przejść także tędy:
Konsultacje nauczycieli.

Turystyka

NewsyDnia 26 września 2009 roku odbył się rajd pieszy doliną Bystrzycy. Wędrowaliśmy ze Strzyżewic przez Pawłowice, Osmolice do Pszczelej Woli. Pogoda nam dopisała i humory też. Następna wycieczka już w listopadzie.
Zdjęcia do obejrzenia w galerii.
Jolanta Gawrylak

Rusza nowa strona Gimnazjum nr 24 w Lublinie

AdministratorTrwa modernizacja strony internetowej Gimnazjum nr 24 w Lublinie. Nowa strona oparta jest o CMS PHP-Fusion. System zarządzania treścią udostępniony na licencji typu Open Source oparty na PHP i MySQL. Obecnie działa wersja instalacyjna, jednak w przyszłości zostaną wprowadzone dodatkowe moduły, które uatrakcyjnią naszą stronę.