Konkurs plastyczny i multimedialny

– technika: dowolna
– format: A3 i A4
Prace multimedialne: 5-8 slajdów

Termin składania prac katechetom: 19 października 2018 r.
Nagrody: Bal Wszystkich Świętych – 27 października 2018 r.

Zapraszamy uczniów klas IV-VI!

Marchwian znów u nas gości

Klasy 1-3Ubiegłoroczne, comiesięczne zajęcia o zdrowym żywieniu, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas młodszych. Właśnie dlatego w bieżącym roku szkolnym, ponownie bierzemy udział w projekcie: Szkoła na widelcu, tym razem w drugiej edycji. W rozwinięciu dowiecie się, jak wyglądała realizacja pierwszego tematu w wybranych klasach. Zapraszamy do lektury.

Ognisko misyjne

uczniów klas 3-6 SP

na spotkanie organizacyjne

OGNISKA MISYJNEGO

w dniu 27.09.2018 r.,
o g. 14.10, w sali nr 10.

COGITO

KLUBU MŁODYCH „COGITO”

26.09.2018 r. (środa)
g. 14:10, sala nr 20

serdecznie zapraszamy uczniów
kl. 7, 8 .

===

Witaj szkoło!

Klasy 1-3Ponad dwumiesięczne wakacje minęły jak z bicza strzelił…
Co za tym idzie – ponownie zasiedliśmy w szkolnych ławach. Podręczniki, ćwiczenia, zeszyty poszły w ruch. Jedni się cieszą, inni boją, jeszcze inni smucą. Na pewno jednak wszyscy nasi uczniowie zasługują na życzenia: NAPRAWDĘ dobrego roku szkolnego 2018/2019. Szczególne słowa otuchy kieruję do naszych Pierwszoklasistów: z całą pewnością dacie radę! Bo kto, jak nie wy? Oby wszystkim Wam spodobały się omawiane treści i przydały zdobywane umiejętności, bo wówczas zostaną z Wami na zawsze.
Wszystkiego dobrego drodzy uczniowie SP 50!

Ela Korzeniowska

Laureaci są wśród nas

Klasy 1-3Edukacja wczesnoszkolna to codzienna integracja treści polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych i artystycznych. To nie tylko praca w ławce i z podręcznikiem czy kartami pracy, ale często nauka przez zabawę, ruch, ćwiczenia w grupach czy zajęcia na dywanie. Jednak to nie wszystko... edukacja w klasach: I-III, to również prezentowanie swej wiedzy i umiejętności na szerszym forum poprzez udział w konkursach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasi uczniowie chętnie biorą w nich udział. Zdrowo rywalizujemy na polu: plastycznym, matematycznym, przyrodniczym czy literackim. Nie tylko przygotowujemy prace i piszemy testy, przede wszystkim bowiem sprawdzamy siebie i dobrze nam to wychodzi, bo zajmujemy punktowane miejsca. W rozwinięciu przekonajcie się sami, jak nam poszło w tym roku!
Wygrane i nagrody nie są najważniejsze, ważniejsze od nich jest to, że potrafimy zdrowo współzawodniczyć, godzić się z porażką i cieszyć z sukcesu, także odniesionego przez kolegę czy koleżankę.
Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i zapraszamy do próby sił w kolejnym roku szkolnym: 2018/2019.

W dniu dzisiejszym: czwartek 21 czerwca, na holu klas młodszych odbył się w dwóch turach uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas młodszych. Pani Wicedyrektor: Marta Martyniuk, dziękowała uczniom i ich opiekunom za solidne przygotowanie, wkład pracy, gratulowała sukcesów. Laureaci otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i nagrody. Oczywiście o tych sukcesach nie mogłoby być mowy, gdyby nie wspaniała atmosfera, jaka panuje w naszej szkole, a którą zawdzięczamy Naszym Przełożonym. Jeszcze raz gratulujemy!

Poznajcie naszych laureatów w rozwinięciu.
Ela Korzeniowska

Byliśmy w raju na ziemi

Klasy 1-3Choć nasz całodniowy wyjazd zaczął się przykrą niespodzianką (uczestnicy wiedzą o co chodzi…), to dzięki dobrej organizacji pilota wycieczki, nie straciliśmy najważniejszych atrakcji turystycznych. Udało nam się być w raju na ziemi i gorąco wszystkim polecamy pójść naszymi śladami… O czym mowa?

KANGUR MATEMATYCZNY 2018

Osiągnięcia uczniów w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2018

W bieżącym roku troje naszych uczniów osiągnęło wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2018.

W kategorii MALUCH KL.III SP - Skubicha Natalia , Sałbut Eryk
W kategorii MALUCH KL.IV SP - Wołoszyn Martyna

WYNIKI KONKURSU

Anna Iwaniak