Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie "Nasz Dom" i Dyrekcja Zespołu Szkół nr 7 w Lublinie, rodzice i uczniowie serdecznie dziękują za poparcie idei budowy krytej pływalni przy naszej szkole. W bardzo krótkim czasie dzięki Państwu zebrano około 1500 podpisów popierających tę inicjatywę.

Podpisy wraz z projektem uchwały budowy basenu zostały złożone w dniu 09 listopada b.r. na ręce przewodniczącego Rady Miasta Lublin.

Wierzymy, że w przyszłorocznym budżecie miasta zostaną zarezerwowane środki finansowe na rozpoczęcie budowy basenu przy szkole, co umożliwi doskonalenie umiejętności pływania nie tylko uczniom, ale też mieszkańcom dzielnicy, która nie dysponuje żadną bazą sportową.

Dziękujemy bardzo!

W imieniu Stowarzyszenia "Nasz Dom"
Jan Madejek
W imieniu Zespołu Szkół nr 7
dyrektor Ryszard Pawka

Komunikat Poradni

NewsyUprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2010/2011 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 3 w Lublinie obowiązywać będą następujące terminy składania wniosków rodziców o przyjęcie dzieci na badania w tutejszej poradni.

1. Wnioski o wydanie opinii będą przyjmowane w następujących terminach:

25.10. - 05.11.2010 r. w godz. 8.30 - 17.00
10.01. - 14.01.2011 r. w godz. 8.30 - 17.00
31.01. - 04.02.2011 r. w godz. 8.30 - 17.00
04.04. - 15.04.2011 r. w godz. 8.30 - 17.00
23.05. - 03.06.2011 r. w godz. 8.30 - 17.00
29.08. - 09.09.2011 r. w godz. 8.30 - 17.00

2. Wnioski o wydanie orzeczenia oraz zgłoszenia w sprawach wymagających szybkiej pomocy specjalistycznej będą przyjmowane na bieżąco w godz. pracy sekretariatu tj. poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 9.00 r - 11.00 i 15.30 - 17.00
(tel. 81/525-09-99)

Prosimy o przekazanie powyższych informacji rodzicom, uczniom, pedagogom szkolnym, wychowawcom klas.

LEKKOATLETKI VI W WOJEWÓDZTWIE !!!!

Dnia 26 października 2010r. w Lubartowie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
W zawodach uczestniczyło 12 szkół z całego województwa lubelskiego.
Naszą szkołę pojechało reprezentować 12 zawodniczek. Dziewczętom udało się wywalczyć bardzo dobre
VI miejsce.
GRATULUJEMY udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

Zawodniczki:
1. Natalia Tustanowska
2. Patrycja Dynowska
3. Emilia Birska
4. Kinga Przydatek
5. Magdalena Napiórkowska
6. Weronika Birska
7. Aleksandra Byś
8. Angelika Łosiewicz
9. Emilia Polańska
10. Weronika Sowińska
11. Adrianna Rodak
12. Katarzyna Kuna

Opiekunowie:
- p. M. Molas
- p. Tustanowski

"Jan Paweł II - Odwaga świętości"

Newsy
Dnia 20 października 2010 roku społeczność naszego Gimnazjum przeżywała Dzień Papieski pod hasłem: "Jan Paweł II - Odwaga świętości". Z inicjatywy członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży "Gaudete in Dominum", działającego przy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie, którego członkami są między innymi uczniowie naszego Gimnazjum razem z zespołem wokalno-instrumentalnym "Engaddi", pod opieką ks. Mariusza Kruka, odbył się w naszej szkole Apel Papieski z okazji X Dnia Papieskiego w Polsce. Dyrekcja naszej szkoły, wszyscy nauczyciele i uczniowie Gimnazjum jak również uczniowie klas 6. Szkoły Podstawowej, zgromadzili się na 4-tej godz. lekcyjnej w głównym holu szkoły, aby uczestniczyć w montażu słowno-muzycznym, w którym staraliśmy się pokazać odwagę świętości Jana Pawła II. Był to czas posłuchania o tym, czym jest świętość i jak każdy z nas może do niej dążyć. Zobaczyliśmy, że Papież Polak każdego dnia odważnie świadczył o tym, że świętość jest możliwa i że jest naszym powołaniem. Podczas apelu również śpiewaliśmy o świętości i modliliśmy się o odwagę bycia świętymi na co dzień; w szkole, w domu, w relacjach z drugim człowiekiem.

Ks. Mariusz Kruk

Ogłoszenie

NewsyInformuję, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010 r. 12 listopada (piątek) 2010 r. jest w Zespole Szkół nr 7 w Lublinie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki swojemu dziecku, proszę o kontakt z wychowawcami świetlicy do dnia 9 listopada (wtorek) 2010 r.

mgr Ryszard Pawka

Wyjazd Białoruś-Rosja-Litwa

Turystyka
W dniach 4-11 października Absolwenci naszego Gimnazjum: Małgorzata Lis i Jakub Szczypiórkowski, wraz z nauczycielką historii - Iwoną Wąsik pojechali na wycieczkę patriotyczno-edukacyjną na Wschód. Wyjazd ten był nagrodą, w konkursie ogłoszonym w ubiegłym roku szkolnym przez Instytut Pamięci Narodowej pt. "Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy- Katyń 70 lat po zbrodni".

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Zawody lekkoatletyczne !!!

Sport
W dniu 08 października 2010r. drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 24 uczestniczyła w Gimnazjadzie Miasta Lublin 2010/2011 w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja szkoły liczyła 10 zawodniczek plus jedna zawodniczka rezerwowa. Wspólnymi siłami udało im się zdobyć wymarzone I miejsce !!!
Dziewczęta osiągnęły bardzo dobry wynik, wyprzedzając pozostałe drużyny o ponad pół minuty. Bardzo cenne i wartościowe jest to zwycięstwo dla naszego gimnazjum gdyż po raz pierwszy w historii naszej szkoły osiągneliśmy najwyższe miejsce na podium.
Teraz przed dziewczętami kolejne wyzwanie i dalszy etap walki w zawodach wojewódzkich. Życzymy powodzenia i GRATULUJEMY PIERWSZEGO MIEJSCA W LUBLINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opiekunowie:
- p. M.Molas