Gimnazjum nr 24 w Lublinie

wicedyrektor do spraw klas IV, VII SP
oraz III gimnazjalnych

Próbny egzamin gimnazjalny

W dniach 17, 18, 19, 20 grudnia odbędzie się próbny egzamin gimnazjalny dla klas III.

CZYTAJ HARMONOGRAM

===

Konkurs J. Niemieckiego KO - wyniki etapu okręgowego

Niemiecki
Wyniki etapu okręgowego Konkursu J. Niemieckiego KO

Uczeń klasy 8 a Michał Gromek zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty z wynikiem 38 pkt, co stanowi 95% poprawnych odpowiedzi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się 26 lutego.

DYSKOTEKA

Samorząd UczniowskiDrodzy uczniowie klas 7,8 i 3 gimnazjalnych!
28 listopada Samorząd Uczniowski klas starszych Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia oraz klas gimnazjalnych, organizuje dyskotekę dla uczniów sódmych, ósmych i trzecich gim.

CZYTAJ REGULAMIN IMPREZY

===

WOLONTARIAT BIEGOWY SP 50 !!!

WolontariatW niedzielę, 25 listopada 2018 r. nasi Wolontariusze SP 50 w Lublinie pomagali w przygotowaniach i organizacji Biegów Dzieci i Młodzieży oraz " Drugiej Dychy do Maratonu" wraz z Wolontariuszami SP18 w Lublinie. Biegacze po raz pierwszy wystartowali z ul. Krochmalnej przed budynkiem Skate Town i tam ukończyli bieg.
Nasi Kochani Wolontariusze z SP 50 od godzin rannych pomagali w biurze zawodów, na strefie start - meta, gdzie wręczali medale biegaczom, rozdawali zawodnikom banany, napoje izotoniczne oraz wodę.
Reprezentantem SP 50 w Biegach Młodzieżowych był Jan Warych :) . Po ukończeniu biegu po raz kolejny pilnie pracował jako Wolontariusz SP50.
Głównym organizatorem cyklu “Cztery Dychy do Maratonu” jest Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, przy udziale Lubelskiego Stowarzyszenia Biegowego oraz MOSiR Bystrzyca.

Wolontariusze SP50 w Lublin:
1. KINGA BARANOWSKA
2. ALICJA PYCH
3. ALICJA WRONKA
4. NELA TAMA
5. JAN WARYCH
6. BARBARA NIEZGODA
7. MAKSYMILIAN ARASZKIEWICZ
8. MARTYNA TUSTANOWSKA
9. MICHAŁ SOBOTA
10. MICHAŁ GROMEK
11. HANNA PRZEKORA
12. ALICJA GOŁKIEWICZ
13. KATARZYNA BIELECKA
14. PATRYCJA GOŁĘBIOWSKA
15. HANNA BUCZYŃSKA
16. MATEUSZ RADKO

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom !!!

Opiekun i wolontariusz:
-mgr Małgorzata Molas

II etap Konkursu Przedmiotowego KO z J. Niemieckiego dla szkół podstawowych

NiemieckiZ wielką radością informujemy, że 7 uczniów z klas ósmych Michał, Agata, Jan, Mateusz, Alicja, Patrycja, Maksymilian i jeden uczeń z klasy siódmej, Artur, zakwalifikowało się do II etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego KO dla szkół podstawowych. Kolejny etap konkursu odbędzie się 26. listopada.

Trzymamy za Was kciuki w II etapie konkursu! Powodzenia!

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW 2018/19 KL. 7, 8 I GIMNAZJALNE

SportDnia 07 listopada 2018r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Zawody zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin oraz MKS Start SA Lublin.
Nasza szkoła znajdowała się w grupie drugiej z czterech wyznaczonych i rozegrała mecz z XXX LO, SP 27, SP Urszulanki. Drużyna koszykówki z SP 50 Lublin wyszła z grupy z I miejsca . Czekamy na kolejne rozgrywki .
Życzymy powodzenia !

Skład reprezentacji Chłopców SP 50:
1 CHMIELEWSKI JANEK
2 DĄBSKI TOMASZ
3 GLONEK PIOTR
4 ŁUKASIUK JAKUB
5 MAZURKIEWICZ MICHAŁ
6 ORLIŃSKI OLAF
7 PĘDZISZ KACPER
8 POPIOŁEK PAWEŁ
9 REJAK BARTEK
10 SOLIS HUBERT

Opiekun drużyny:
- mgr Grzegorz Sawiarski

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT 2018/19 KL. 7 I GIMNAZJALNE

SportDnia 05 listopada 2018r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin oraz Towarzystwo Piłki Siatkowej w Lublinie.
Nasza szkoła znajdowała się w ostatniej szóstej grupie i rozegrała mecze z XXX LO (G10), ZSO nr 5, SP 7). Wyniki meczy: XXX liceum 2:0 dla SP 50, SP 7 mecz przegrany 2:0, SP 22 2:0 dla SP 50 . Dziewczęta wyszły z grupy z II miejsca i będą brały udział w kolejnych rozgrywkach.
Życzymy powodzenia!!!

Skład reprezentacji Dziewcząt SP 50:
1 BARTKIEWICZ ANNA
2 BRODZIAK JULIA